Igrzyska Dzieci - Mistrzostwa Powiatu Chłopców klas IV - VI w Unihokeju

W dniu 24 października 2023 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Chłopców w Unihokeju. Zawody odbyły się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Jarocinie. Pani Dyrektor Elżbieta Kuderczak oficjalnie rozpoczęła rozgrywki życząc wszystkim bezpiecznej gry fair-play.
Do zawodów zgłosiło się osiem drużyn. Mecze zostały rozegrane w dwóch grupach systemem "każdy z każdym". Każdy mecz podzielony był na dwie połowy po 6 min. + 1 min. przerwy.

VIII miejsce Szkoła Podstawowa Roszków

Po bardzo zaciętym meczu finałowym, który zakończył się bezbramkowym remisem, doszło do serii rzutach karnych, po rozegraniu, których zawodnicy z Kotlina okazali się lepsi wygrywając 3:2. Drugie miejsce w turnieju zajęła Szkoła Podstawowa z Goliny. Trzecie miejsce na podium zajęła Szkoła Podstawowa nr 3 czyli gospodarze oraz Szkoła Podstawowa z Potarzycy. Opiekunem chłopców z naszej szkoły był pan Hubert Grzesiak. Każdy zespół otrzymał pamiątkowy dyplom. Pani Lucyna podziękowała zarówno uczestnikom jak również opiekunom za miłą atmosferę oraz życzyła dalszych sukcesów i powodzenia. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.