Strona główna

    • brak danych
  • Najnowsze

    Aktualności

      • Ekologia w klasach pierwszych

      • 22.06.2026
      • W klasach pierwszych w ramach podsumowania realizacji programu Łowcy Odpadów oraz utrwalenia wiedzy ekologicznej - zrealizowano ostatnio kilka działań mających na celu ponowne zwrócenie uwagi dzieci na konieczność dbania o naszą planetę. Pierwszaki pracując w grupach wykonały plakaty o segregacji odpadów. Miały też okazję samodzielnie udowodnić, że recykling ma sens i wykonały zabawki używając rzeczy przeznaczonych do wyrzucenia. Mogły również sprawdzić swoją wiedzę rozwiązując zadania z wiedzy ekologicznej na tablicach interaktywnych. A idealnym podsumowaniem tej tematyki była praca plastyczna w plenerze – malowanie krajobrazów przyrodniczych na niepotrzebnych kartonach.

      • Ekologia w klasach pierwszych: Czytaj więcej
      • VII Powiatowy Piknik Ekologiczny pt. „Z Ekologią na Ty”

      • 22.06.2026
      • 19 czerwca 2026 r. w Ogrodzie Różanym Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Jarocinie odbył się VII Powiatowy Piknik Ekologiczny pt. „Z Ekologią na Ty”. W czasie imprezy zorganizowano wiele warsztatów ekologicznych oraz ogłoszono wyniki konkursów przeprowadzonych w ramach tego przedsięwzięcia. W konkursie plastycznym pt. „Chronię zasoby Ziemi” II miejsce w powiecie zajęła Jowita Witczak, a Hanna Grała, Dawid Matysiak, Maria Malińska, Natalia Rożek, Gabriel Kaczmarek i Lena Nowak otrzymali wyróżnienia. Wyróżnienia otrzymali również Kamila Jóźwiak, Maja Szewczyk i Stanisław Janus, którzy wzięli udział w konkursie pt. „Śmieciom Stop! – Segregacja u źródła”. Serdecznie gratulujemy.

      • VII Powiatowy Piknik Ekologiczny pt. „Z Ekologią na Ty”: Czytaj więcej
      • Najpiękniejsze lekturowniki wybrane

      • 21.06.2026
      • Choć było to bardzo trudne, panie polonistki wybrały najpiękniej prowadzone w naszej szkole lekurowniki spośród 15 biorących udział w konkursie.
        I miejsce ex aequo zajęli Alicja Michalak z kl.8b oraz Stanisław Janus z kl. 5a, a wyróżnienia otrzymują Jowita Witczak z kl.7b Paulina Grygiel z kl.8b. Na zdjęciach możemy podziwiać wybrane strony z zeszytów. Gratulujemy!

      • Najpiękniejsze lekturowniki wybrane: Czytaj więcej
      • Program „Od grosika do złotówki”

      • 21.06.2026
      • W roku szkolnym 2025/2026 klasa 2c realizowała program „Od grosika do złotówki”, który uczy oszczędzania, gospodarowania pieniędzmi oraz pokazuje, że nawet najmniejsze kwoty mają znaczenie.
        Dzięki systematycznemu odkładaniu drobnych kwot i wspólnemu zaangażowaniu udało nam się osiągnąć wyznaczony cel. Uzbieraliśmy pieniądze na pyszne lody, które będą miłym akcentem na zakończenie roku szkolnego.
        To kolejny dowód na to, że każdy grosik ma znaczenie, a wspólnie możemy osiągnąć naprawdę wiele.

      • Program „Od grosika do złotówki”: Czytaj więcej
      • Wellbefi Zdalny Psycholog w naszej szkole!

      • 19.06.2026
      • Drodzy Uczniowie, Rodzice oraz Nauczyciele,

        z radością informujemy, że nasza szkoła nawiązała współpracę z Fundacją Wspólnie dla Sprawy, która w trosce o łatwiejszy dostęp do wsparcia psychologicznego dla każdego, kto tego potrzebuje, stworzyła projekt Wellbefi Zdalny Psycholog.
        Na stronie naszej szkoły widoczny jest znaczek Wellbefi Zdalny Psycholog, który należy kliknąć, aby przenieść się na stronę Wellbefi. Tam po chwili pojawi się widżet (zielona, pulsująca słuchawka), za pomocą którego można uzyskać połączenie z psychologiem. Po akceptacji wymaganych zgód wystarczy wybrać formę kontaktu: czat, rozmowę wideo lub rozmowę telefoniczną.
        Jeśli w danym momencie wszyscy psycholodzy są zajęci lub istnieje potrzeba, aby umówić rozmowę w dogodniejszym terminie, można zamówić rozmowę na wybrany przez siebie dzień oraz godzinę.
        Skorzystanie z konsultacji psychologicznej jest w pełni bezpłatne

      • Wellbefi Zdalny Psycholog w naszej szkole!: Czytaj więcej
      • Wycieczka ekologiczna

      • 18.06.2026
      • W poniedziałek 22 czerwca 2026 r. planowana jest wycieczka edukacyjnej do PWiK i Parku Radolińskich realizowana w ramach działań podnoszenia świadomości ekologicznej uczniów i nauczycieli związana z termomodernizacją budynków Szkoły Podstawowej nr 3 w Jarocinie.

      • Wycieczka ekologiczna: Czytaj więcej
      • Witamy!

      • Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Jarocinie, ul. Wrocławska 168

  • Biuletyn informacji publicznej
  • Librus Synergia
  • Odnośnik: https://wellbefi.pl/lp-szkola-podstawowa-nr-3-im-ks-jana-twardowskiego-w-jarocinie/